Sitemizde şuan toplam 314 film bulunmaktadır.

Kamyon oyunları

BİZE EN BÜYÜK DESTEĞİNİZ YORUMLARINIZDIR. iZLEDİĞİNİZ FİLM HAKKINDA YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

0
( Yüksek Kalite )

Kamyon oyunları genellikle araba yarışları üzerine kurgulanmış oyunlardır. Ancak araba oyunları ile bazı farkları bulunmaktadır. Bu farklar oyunun amacını etkileyecek türden olmasa da oyunun kalitesini ve yönergesini değiştiren ayrıntılardır.
Kamyon oyunları ile araba oyunları arasındaki farklar:
Kamyon oyunları genellikle daha beceri isteyen oyunlardır, çünkü kamyonlar arabaya göre daha hantal yapıdadırlar. araba park etme oyunları nda dikkat etmeniz gerekenlerden ilki aracı yolda tutmayı başarmaktadır. Bazı kamyon oyunlarında yük taşımacılığı yaparken bazı kamyon oyunlarında ise diğer kamyonlar ile yarış yapabilirsiniz. Flash oyunlarda Flashın son sürümü ile birlikte kendini geliştirmiş ve neredeyse gerçek oyunlar kadar kaliteli olmayı başarmıştır.
Kamyon oyunlarında seçim yapma şansınız daha azdır, araba oyunlarında genellikle 10-20 arası araba bulunurken kamyon oyunlarında bu sayı 3-5 arasına kadar düşmektedir. Bunun nedeni ise kamyonların çeşitliliğinin azlığı ve arabaya göre olan çizim zorluğudur.
yarış oyunlarında genellikle birinci olmak için yarış yaparsınız ancak bu sanıldığı kadar kolay değildir. İlk olarak oyuna aşina olmanız ve tuşları iyi kullanarak kamyonu iyi yönlendirmeniz gerekmektedir.
Kamyon yarışlarında birinci olabilmek için ilk olarak sahayı yani yarış yapılan pisti tanımanız gerekmektedir. Bunun için antrenman turları atabilirsiniz. Antrenman turlarında pisti tanımanın yanı sıra aracın hızlanma şekillerine ve yolda durma sınırlarını iyice öğrenmeniz gerekmektedir. Bununla birlikte kendinizi geliştirebilir ve yarışlarda iyi dereceler alabilirsiniz. Genellikle Flash kamyon oyunları ücretsiz olarak oynanmaktadır.

1,696 views
FILM BILGILERI
Kamyon oyunları

Kamyon oyunları genellikle araba yarışları üzerine kurgulanmış oyunlardır. Ancak araba oyunları ile bazı farkları bulunmaktadır. Bu farklar oyunun amacını etkileyecek türden olmasa da oyunun kalitesini ve yönergesini değiştiren ayrıntılardır. Kamyon oyunları ile araba oyunları arasındaki farklar: Kamyon oyunları genellikle daha beceri isteyen oyunlardır, çünkü kamyonlar arabaya göre daha hantal yapıdadırlar. araba park etme oyunları nda [...]

Tür: Bilim Kurgu Filmleri

YORUMLAR Yorum yapmak istermisiniz ?